Козловський подав на Садового до суду

Вівторок, 29 жовтня 2019, 23:06
Він вимагає у мера спростувати заяви про нібито організацію Козловським нападів на працівників ЛМР.
Козловський подав на Садового до суду

«Я прошу правоохоронні органи перевірити причетність до організації і замовлення нападів депутата міської ради від Блоку Петра Порошенка Григорія Козловського, який називає себе співвласником тютюнової фабрики та великої будівельної компанії Avalon. Він неодноразово погрожував працівникам міської ради, особливо часто погрожував жінкам, які працюють у міській раді», – заявив у відеозверненні 4 червня Андрій Садовий.

Григорій Козловський вважає, що така заява мера Львова паплюжить його честь, гідність та ділову репутацію. На думку Козловського, відеозвернення Садовий записав, щоб змусити його відкликати проект ухвали Львівської міськради про дострокове припинення мерських повноважень Садового.

«Вважаю, що міський голова Львова – Садовий А. І. вчиняє політичні репресії та утиск з метою перешкодити виконанню мною службових обов'язків, оскільки мною, як депутатом Львівської міської ради, та депутатами Адамиком П.М. та Лопачаком М.Б. зареєстровано проект ухвали «Про дострокове припинення повноважень Львівського міського голови», – йдеться у позовній заяві Козловського (прикметно, що ініціатори дострокової відставки Садового справді відмовились від своїх намірів, але ще до публікації його відеозвернення).

comments powered by HyperComments