Львівські трамваї обладнають камерами

Понеділок, 14 жовтня 2019, 15:39
Усе через вчорашній напад.

dsc 7555ЛКП «Львівелектротранс» запевнив, що у всіх кабінах водіїв встановлені камери відеонагляду. Незабаром камери обіцяють встановити у салонах рухомого складу.

"Щодо випадку нападу та поранення мешканця у салоні трамвая, служба безпеки ЛКП «Львівелектротранс» активно співпрацює зі слідчими для якнайшвидшого встановлення осіб, що вчинили напад на пасажира. Звертаємося до усіх, хто має будь-яку інформацію про нападників, зголоситися у поліцію.

Станом на сьогодні, камери відеонагляду встановлені в усіх кабінах водія. У найближчі дні очікуємо декілька комплектів відеонагляду для тестування в салонах рухомого складу. Також проводимо додаткові інструктажі з водіями та контролерами щодо дій у випадках виявлення зловмисника у громадському транспорті.

Дякуємо пасажиру за активну громадську позицію і бажаємо якнайшвидшого одужання", — повідомили в ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, вчора у трамваї №8, що їхв зі Сихова кишеньковий злодій встромив ножа у груди хлопцю, який завадив бандитам пограбувати дівчину-пасажирку. Зараз потерпілий у лікарні

comments powered by HyperComments