У Львові п‘яні молодики побили пенсіонерів
Понеділок, 14 жовтня 2019, 10:21
Поліція шукає злочинців.
Вчора, 13 жовтня, близько 21:30 у кефе "Час поїсти" у центрі Львова на вул. Староєврейській сталася бійка. Про це повідомив керівник ГО "Варта 1" Ігор Зінкевич.
За словами очевидців, старший чоловік зробив зауваження п'яній молоді. У відповідь вони почали поводитись агресивно. Декілька молодиків накинулись настаршого чоловіка, а ще один хлопець в окулярах сильно вдарив жінку по обличчю, від чого та впала на землю.
Під час інциденту жінка благала людей поряд викликати поліцію.
Поліція їхала 20 хвилин, на останніх відео видно сам інцидент та затримання одного з нападників, решта втекли.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments