У Львові вимагають ліквідувати один з найнебезпечніших пішохідних переходів
Неділя, 13 жовтня 2019, 21:56
Йдеться про нерегульовану "зебру" біля ТЦ "Магнус".
Відповідна петиція з`явилася у Єдиному реєстрі місцевих петицій та зібрала уже 26 голосів з необхідних 500, які можна зібрати за решту 57 днів.
"Це практично не вплине на комфорт пішоходів, оскільки поруч є регульовані пішохідні переходи на перехресті Городоцької- проспекту Свободи, а також у сторону центру, на розі вулиці Наливайка.
Натомість це суттєво розвантажить вулицю на цьому відрізку, бо зараз там усе стоїть, постійно пропускаючи сотні пішоходів", - пише автор петиції.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments