Доньці Козловського Садовий дозволив збудувати готель на Дорошенка

Середа, 9 жовтня 2019, 00:27
Сьогодні, 9 жовтня, під час засідання Виконком Львівської міської ради надав містобудівні умови та обмеження для для будівництва готелю на вулиці Дорошенка 2.
Доньці Козловського Садовий дозволив збудувати готель на Дорошенка

Виконком зобов'язав Козловського провести міжнародний архітектурний конкурс. Готель таки матиме 22 метри висоти - 5 поверхів та мансарду.

У вересні члени виконкому вже розглядали питання про затвердження Софії Максимець та Лесі Данчевській містобудівних умов та обмежень на будівництво готелю на вул. Дорошенка, 2. Тоді жодного рішення вони не прийняли, тому перенесли це питання.

До містобудівного розрахунку в.о. начальника управління архітектури та урбаністики Олена Погорілець мала низку зауважень. За її словами, завеликою є пропонована висота готелю, а цільове призначення землі взагалі не відповідає такому будівництву.

«Сьогодні зонінг Галицького району перебуває у розробці, тому таке будівництво суперечитиме містобудівній документації. Є дуже високий відсоток забудови земельної ділянки, перевищення висоти будівлі. В історичному ареалі максимально допустима висота становить 18 м, а тут маємо 22 м… Управління рекомендує провести міжнародний архітектурний конкурс щодо цього об’єкта», – зауважила Олена Погорілець.

comments powered by HyperComments