Суд скасував ухвалу про заборону продажу алкоголю у МАФах Львова

Вівторок, 10 вересня 2019, 17:54
Раніше ця ухвала викликала хвилю протестів.
Суд скасував ухвалу про заборону продажу алкоголю у МАФах Львова

У вівторок, 10 вересня, Львівський окружний адміністративний суд своїм рішенням скасував ухвалу Львівської міської ради про заборону продажу алкоголю у МАФах. Львівська мерія водночас повідомила, що подаватиме апеляцію на рішення суду.

Про це пише ZAXID.NET.

Нагадаємо, у квітні цього року депутати Львівської міськради проголосували ухвалу про заборону продажу алкоголю у всіх МАФах. Низка підприємців виступила проти такої ухвали, вони навіть штурмували мерію. Власники кіосків, де продають алкоголь, вимагали скасувати заборону або ж поширити її на супермаркети. У міській раді натомість створили спеціальну комісію, щоб напрацювати спільне рішення.

Водночас підприємці подали на міську раду до суду з вимогою скасувати ухвалу про заборону продажу алкоголю. Під час засідання 10 вересня суддя Львівського окружного адміністративного суду Наталія Кухар винесла рішення на користь підприємців і скасувала ухвалу міської ради.

У міській раді одразу заявили, що уже готують апеляцію на це рішення суду.

«Мотивацію такого рішення ми будемо в повній мірі знати після отримання рішення суду в повному обсязі. Вважаємо, що згідно з Європейською хартією місцевого самоврядування міські ради мають право самі вирішувати питання місцевого значення», – повідомила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Раніше почесні громадяни Львова, батьки-вихователі, опікуни прийомних сімей та ДБСТ м. Львова, культурні середовища міста, владики церков публічно висловилися проти продажу алкоголю, тютюну та енергетичних напоїв у МАФах. Свої листи вони скерували міському голові Львова Андрію Садовому.

comments powered by HyperComments