Львівський ботанічний сад запрошує на день відкритих дверей

Субота, 7 вересня 2019, 11:12
У неділю, 8 вересня, Ботанічний сад ЛНУ ім.І.Франка запрошує усіх охочих на День відкритих дверей, який триватиме з 14:00 до 18:00.
Львівський ботанічний сад запрошує на день відкритих дверей

Львів'яни зможуть помилуватися цвітінням осіннього саду.

"Вересень – дуже турботливий місяць. Він знає, що нам сумно прощатись з літом, тож готує щедру палітру кольорів. Жоржини створюють особливий настрій осені. Настрій, яким хочеться повільно смакувати. Цієї неділі запрошуємо вас на неспішну прогулянку садом, а для тих, хто ще не відпустив літо – відчинимо оранжерею. Приходьте з найдорожчими!", - пишуть на сторінці ботсаду у Фейсбуку.

Адреса ботсаду - вул. Черемшини 44

"Ви знаєте, як наші працівники ретельно готуються до кожного Дня відкритих дверей, як наводять лад і доглядають кожен шматочок саду. Ви знаєте, як радо ми запрошуємо і як щиро радіємо кожному з вас. Але. Мусимо вказати, що гості часто не зважають на обмеження та прохання не заходити на експозиційні ділянки і цим витоптують сусідні рослини. Це поодинокі випадки, але вони є і завдають великого жалю нашим працівникам. Ми хочемо попросити вас про одну послугу: коли побачите такий інцидент, зробіть цьому гостю зауваження", - просить адміністрація ботсаду.

comments powered by HyperComments