Вбивцю львів`янина Познякова посадили на довічне

Вівторок, 28 травня 2019, 15:19
Сьогодні, 28 травня, Києво-Святошинський районний суд Київської області оголосив вирок у справі про вбивство львів’янина Тараса Познякова. Дмитра Голуба визнали винним у вбивстві львів’янина і засудили до довічного ув'язнення.
Вбивцю львів`янина Познякова посадили на довічне

Суд визнав Голуба винним у розбої, незаконному зберіганні вогнепальної зброї, заволодінні транспортним засобом та вбивстві. Загалом вирок суду зачитували майже дві години. Дмитро Голуб, який був присутній у залі суду, також може оскаржити його протягом 30 днів.

«[Суд] не вислухав моїх показів, вони не вислухали мого останнього слова, порушили усі мої громадянські права і присудили мені довічне позбавлення волі. Це цирк», – сказав журналістам Дмитро Голуб після оголошення вироку суду.

На запитання, що Голуб зробив з тілом, він сказав: «Яке тіло, ви що, здуріли? Тарас десь засмагає, а мені тут довічне позбавлення волі». Дмитро Голуб також нецензурно висловлювався у сторону батька Тараса Олександра.

Дмитро Голуб близько 1,5 роки був відсторонений від судових засідань через хамську поведінку, нецензурну лексику та погрози.

Раніше під час судового засідання батько Тараса Познякова Олександр заявляв, що Дмитро Голуб шантажував його. 

За словами Олександра Познякова, Голуб зізнався йому у вбивстві Тараса, але пообіцяв розповісти деталі вбивства та показати місце, де вони закопали тіло, якщо він відмовиться від усіх обвинувачень і принесе йому 50 тис. доларів. Проте адвокат Голуба стверджує про невинність свого клієнта та заявив, що вбивство інсценоване.

Нагадаємо, що 25-річний львів’янин Тарас Позняков 4 квітня 2016 року виїхав зі Львова до Києва на власному автомобілі. Скориставшись сервісом BlaBlaCar, він взяв з собою двох чоловіків – Дмитра Голуба та Луана Кінгісеппа. Однак дорогою до столиці львів’янин зник. Правоохоронці підозрювали Голуба та Кінгісеппа у вбивстві Тараса Познякова.Через тиждень після зникнення Тараса Познякова його автомобіль знайшли у одному з гаражних кооперативів у Києво-Святошинському районі. Однак тіло Тараса Познякова правоохоронці досі не знайшли.

У серпні 2016 року поліція затримала Дмитра Голуба у Хмельницькій області, відтоді він перебуває у СІЗО. Дмитро Голуб заявляв, що визнає свою провину лише у викраденні автомобіля. Другий підозрюваний Луан Кінгісепп, який три роки був у міжнародному розшуку, загинув у березні 2019 року під час вибуху у київській квартирі.

comments powered by HyperComments