Зловмисникам, які постачали наркотики у виправну колонію, доведеться відсидіти 7 років за ґратами у Львові. 

Субота, 18 травня 2019, 10:11
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
Зловмисникам, які постачали наркотики у виправну колонію, доведеться відсидіти 7 років за ґратами у Львові. 

Сихівський районний суд м. Львова постановил обвинувальний вирок стосовно трьох раніше не раз судимих мешканців Львова та області – 43, 39 та 35-річного чоловіків, які організували та здійснювали збут наркотичних засобів у Львівську виправну колонію №48. Обвинувачення у суді підтримували прокурори Львівської місцевої прокуратури №1.

Встановлено, що організували та координували діяльність інших зловмисників засуджені, які відбували покарання у колонії на вул.Хуторівка, 2 у Львові. Чоловіки телефонували спільникам та давали вказівки. Діяли підпільно та переважно уночі. Ті ж, у свою чергу, перекидували через паркан колонії наркотики, а натомість – отримували плату. Таким способом лиходіям вдалось постачати у колонію "бупренорфін" та "метадон".

Затримали ж одного із них на території внутрішньої забороненої зони дільниці №2 працівники колонії, а того, що за межами – поліцейські. Незадовго викрили і третього.

Так, одному із них суд виніс вирок – 7 років 6 місяців з конфіскацією усього належного йому майна, а двом іншим – 7 років та теж з конфіскацією. Крім цього, встановлюється причетність інших осіб до вчинення цього злочину.

comments powered by HyperComments