На Львівщині неадеквати відрубали собачці лапи

Субота, 18 травня 2019, 12:07
Зараз тварині вже роблять протезування.
На Львівщині неадеквати відрубали собачці лапи

«Чоловік розповів, що побачив собаку на дорозі біля лісу. Вона виповзла самостійно, так хотіла жити. Той чоловік на днях має їхати за кордон, тому собаку треба було віддати у безпеку, – каже заступник директора благодійного фонду «Степ» Оксана Чорній. – Казав, об’їздив багато притулків, але всюди йому відмовляли. Привіз до нас її в такому візочку, як бабусі возять продукти продавати. Тварина тільки голову висунула з того ящика. Ми коли побачили собаку повністю – жахнулись. Худа, виснажена, почалась анорексія. Її вага 13 кіло, це дуже мало», - кажуть у притулку.

Особи нелюдів поки що невідомі. Зараз собака знаходиться в Оксани вдома, адже центр адаптації тварин ще розбудовують, приміщення для утримання собак з такими травмами немає.

Назвали тварину Майя. Оксана каже, символічно, бо потрапила вона до них у травні.

«Ми спочатку відгодовували Майю, також їй потрібна була психологічна реабілітація, спокій, – каже жінка. – Ще дуже бракувало памперсів, коли тільки почали доглядати за собакою, але пізніше почали допомагати коштами дуже багато добрих людей. Тому і памперси маємо, і на протези повинно вистарчити».

На лікування собаці зібрали близько 36 тис. грн. Допомагали люди з всієї України, навіть з-за кордону.

Наступного тижня Майю повезуть у львівську ветеринарну клініку «Прайд». Там робитимуть протезування.

Охочі допомогти можуть переказати кошти на цей рахунок:

Картка ПриватБанку

5169 3305 1765 2761

comments powered by HyperComments