Три десятки фермерів зі Львівщини об`єдналися у туристичний кластер

Четвер, 2 травня 2019, 17:39
В агротуристичний кластер «ГорбоГори» об’єдналося 33 приватні господарства та фізичні особи.
Три десятки фермерів зі Львівщини об`єдналися у туристичний кластер

«В основі роботи нашого кластеру — конкуренція, але її мета — отримати максимальну вигоду для свого регіону», — розповідає керівник кластеру Антон Мільчевич.

Основне завдання кластеру – боротися проти трудової еміграції. Кожен учасник має сплачувати членські внески: 500 гривень – за вступ, 5000 гривень – за рік.

«Коли людина платить гроші, вона починає цінувати проект й інвестувати у його розвиток», — пояснює Антон Мільчевич.

«Це феномен, коли підприємці об'єднуються. Ми розвиваємо проект, залучаємо ветеранів АТО, підприємців, місцеву владу та університети. Така синергія — важливий крок до успіху», — наголошує керівник кластеру.

Одне з господарств кластеру — «Карпатський водограй». Його керівник Олег Габуда у 32 ставках вирощує шість видів риби: амурського сазана, судака, сома, щуку, коропа та осетра. Заночувати туристу можна в готельному комплексі, а влітку — навіть скупатися у ставках.

«Для успішної роботи кластеру потрібна синергія влади, бізнесу і науки. Ми співпрацюємо з університетами. Студенти приїжджають на практику, аспіранти захищають кандидатські дисертації з аквакультури», — розповідає Олег Габуда.

Його господарство має замкнутий цикл вирощування риби.

comments powered by HyperComments