Доля стадіону «Торпедо» знову під загрозою: львів’ян просять підписати петицію про його збереження

Середа, 1 травня 2019, 13:32
Терміну збору підписів залишилося лише кілька днів, а підписів не вистачає.
Доля стадіону «Торпедо» знову під загрозою: львів’ян просять підписати петицію про його збереження

Ще 200 львів’ян мусять підписатися, щоб петиція була розглянута. Автор петиції Сергій Івах зазначає, що хоча Андрій Садовий і доручив розробку ПКД для відновлення стадіону, а власник об’єкту – банк «Львів» погодився продати його для потреб громади, проте жодних дій вчинено не було.

«Стадіон "Торпедо" на вул.Золотій, 40 а впродовж багатьох років перебуває у занедбаному стані. Станом на сьогодні стадіон є у власності ПАТ АКБ банку «Львів». Банк Львів підтвердив згоду на продаж стадіону на суспільні потреби. 
Проте на мої неодноразові звернення до міського голови з пропозицією викупу стадіону для суспільних потреб від 14.09.2017р., від 22.03.2018р., від 17.05.2018р., від 11.12.2018р. ніяких дій вчинено не було. Водночас на сесії ЛМР 20.12.2018 р. міський голова дав доручення розробити ПКД на реконструкцію «Торпедо» і виділити кошти. Досі цього також зроблено не було. 
Тому я зареєстрував петицію «Збережемо та відновимо стадіон Торпедо!» , щоб громада Львова висловила свою чітку позицію щодо необхідності збереження та відновлення стадіону «Торпедо», - написано у петиції.

 

comments powered by HyperComments