ЛМР виділяє гроші на ремонт підпірних стінок на Сихові, поки в центрі провалюються вулиці

Середа, 1 травня 2019, 08:54
2 125 000 гривень пішло до Сихівської райадміністрації, а в той же день у центрі на тротуарі відкрилися «двері» в підземний світ.
ЛМР виділяє гроші на ремонт підпірних стінок на Сихові, поки в центрі провалюються вулиці

Фото тротуару, в якому з’явилася дірка вражаючої глибини та об’ємів виклали у спільноті Варта1. Інцидент стався на вулиці Зеленій, 38. Комічності ситуації додає те, що тротуар відносно недавно був відремонтований та відреставрований – ймовірно, у 2014.

У той же час, ЛМР вирішила виділити ще одну кругленьку суму з резервного бюджету, щоб відремонтувати аварійні підпірні стінки біля будинку №40 на Хуторівці та будинків№1, 1А, 2, 2А на Тернопільській.

«Враховуючи протокол засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, пропонуємо виділити з резервного фонду міського бюджету м. Львова, через передачу коштів з загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) Сихівській районній адміністрації кошти в сумі 2 млн. 125 тис грн.

Ці кошти будуть спрямовані на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів підпірно-огороджувальної стінки біля житлового будинку № 40 на вул. Хуторівці, та для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів підпірно-огороджувальної стінки біля житлових будинків № 1, 1-А, 2, 2-А на вул. Тернопільській", — доповіла Лілія Римар, в.о. заступника директора департаменту фінансової політики ЛМР.

 

comments powered by HyperComments