Затримано львівську лікарку-хабраницю, яка вимагала гроші у матері хворої на ДЦП дитини

Вівторок, 9 квітня 2019, 18:04
Проте головний лікар Львівської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт заявляє, що доказів хабарництва лікарки немає.
Затримано львівську лікарку-хабраницю, яка вимагала гроші у матері хворої на ДЦП дитини

«Характер дій правоохоронців був дуже дивним. Вони увірвалися в сонний час у відділення без пред’явлення дозволу на обшук. Обшуки тривали впродовж трьох годин: спочатку — у кабінеті завідувача відділення, а потім — в ординаторській, і там між столом і диваном знайшли пакет із грішми. На пакеті жодних відбитків пальців лікарки правоохоронці не виявили. Та й пакет виявили саме в ординаторській, де є постійний потік людей — заходять лікарі та пацієнти. Однак лікарку, попри відсутність підстав для затримання, забрали для допиту та подальших слідчих дій. Згодом їй стало погано, тож її госпіталізували в лікарню», — розповів Дмитро Квіт.

В той же час, адміністрація лікарні заявляє, що засуджує будь-які спроби отримання неправомірної вигоди персоналом з будь-яких обставин. Також адміністрація просить у правоохоронців об’єктивного розслідування.

Нагадаємо, пакет із грішми виявили в ординаторській між столом та диваном, де є постійний потік людей. На пакеті з грішми відбитків пальців лікарки не виявили.

comments powered by HyperComments