ЛМР і львів’яни проти суду і забудовника: суд заборонив збудувати сквер на Кульчицької, чим хоче скористатися забудовник

Субота, 6 квітня 2019, 13:57
Львівський окружний адміністративний суд не дозволив створення скверу на вулиці Олени Кульчицької скасувавши ухвалу Львівської міськради від 21 червня 2018 № 3615 «Про підтримку місцевої ініціативи «Про надання статусу скверу громадському простору за адресою: вул. О. Кульчицької, 18».
ЛМР і львів’яни проти суду і забудовника: суд заборонив збудувати сквер на Кульчицької, чим хоче скористатися забудовник

Про це повідомив активіст Володимир Бабяк. Нагадаємо, що раніше проект скверу став переможцем проекту Громадського бюджету, а зведення скверу підтримала навіть Міська рада.

"Прекрасна зелена зона  на Кульчицької останні 10 років була занедбана орендарем, який мав намір її забудувати. Громада відстояла цю зону та ініціювала надання їй статусу скверу. Наступним кроком буде облагородження території в інтересах громади та парафіян Храму Всіх Святих Українського Народу, що знаходиться поруч. Сквер включатиме якісне покриття, освітлення, лавочки, смітники тощо. Перемога в громадському бюджеті дозволяє розробити проектну документацію та розпочати реконструкцію", - кажуть мешканці.

Але ще в 2017 року до ЛМР почали надходити проектні пропозиції щодо забудови цієї території, де мали з’явитися спортивно-розважальний комплекс з готелем, рестораном, паркінгами.

Так, на громадських слуханнях 2 серпня 2017 року "Щодо будівництва на території громадського простору по вул. О. Кульчицької, 18" 161 представник громади підтримав резолюцію "Заборонити будівництво на території громадського простору по вул. О. Кульчицької, 18″. Це були одні із наймасовіших локальних громадських слухань, які до того ж відбувались у сезон відпусток.

Таким чином люди хотіли убезпечити майбутній сквер від забудов.

Як повідомив активіст Володимир Бабяк, місцева громада разом і Львівською міськрадою має намір подавати апеляцію на рішення суду.

comments powered by HyperComments