У Дрогобичі зробили транспорт безкоштовним для бідняків
П'ятниця, 22 березня 2019, 19:28
Про це повідомили у прес-службі виконавчого комітету міської ради.
У Дрогобичі люди, які перебувають у скрутній фінансовій ситуації, можуть їздити у громадському транспорті безкоштовно.
Щоб отримати право безкоштовного проїзду, дрогобиччани мають подати заяву на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім'ї. Заяву розглядатиме спеціальна комісія, яка і визначатиме право людини на безкоштовний проїзд.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments