Від ускладнень спровокованих кором померла 36-річна львів’янка

Четвер, 17 січня 2019, 12:15
У вівторок, 15 січня, у Львові померла жінка від ускладнень спровокованих кором.
Від ускладнень спровокованих кором померла 36-річна львів’янка

Про це повідомляє ZAXID.NET з посиланням на головну епідеміологиню Львівщини Наталія Тімко.

За її словами, це перша смерть спровокована кором серед дорослих на Львівщині. Минулого року з цієї ж причини померли двоє дітей.

«Кір спровокував у пацієнтки ускладнення - пневмонію. Окрім того, вона мала важку супутню патологію генетичного характеру. На жаль, врятувати її не вдалося», - повідомила Наталія Тімко.

Як повідомив завідувач реанімаційного відділення інфекційної лікарні Віктор Токарєв, жінку госпіталізували до лікарні вранці 14 січня у важкому стані: у неї була задишка, порушення свідомості, пневмонія. За словами родичів, перші симптоми захворювання на кір з'явилися 11 січня, 12 січня - висипка. Пацієнтку відразу поклали в реанімаційне відділення, але допомогти їй не вдалося. 15 січня о 12:00 вона померла.

За словами Наталії Тімко, ускладнення кору – пневмонію, коровий енцефаліт (запалення мозку), обструктивний бронхіт тощо, лікарі фіксують у хворих різних вікових категорій як серед дітей, так і серед дорослих. У Львівській обласній інфекційній лікарні бракує місць для хворих на кір, тож для них перепрофільовують інші відділення лікарні. Торік на Львівщині на кір захворіли майже 12 тисяч мешканців області, станом на 17 січня 2019 року - понад 1000.

Ліків від цього захворювання, як твердять лікарі, нема. Захистити може лише вакцинація.


 

comments powered by HyperComments