На Львівщині чоловік відсудив у туроператора майже 55 тисяч гривень за «зірваний» відпочинок

Середа, 16 січня 2019, 11:07
Мешканець Дрогобича відсудив майже 55 тисяч гривень у туроператора, який «зірвав» йому сімейни відпочинок.
На Львівщині чоловік відсудив у туроператора майже 55 тисяч гривень за «зірваний» відпочинок

Про це повідомляє ZAXID.NET з посиланням на рішення Дрогобицького міськрайонного суду. 

У березні 2018 року позивач придбав через агенцію "Разом-Тур" від туроператора OASIS путівку на двох до Тунісу на 10 днів. Вартість путівки склала майже 37 тис. грн, з яких 2,5 тис. грн – це агентська винагорода для "Разом-Тур". За договором, чоловік з дружиною мали впродовж 10 днів відпочивати у п’ятизірковому готелі Mahdia Palace у місті Махдія в Тунісі, у вартість путівки також входив авіапереліт та трансфер до готелю.

В зазначений день у червні подружжя прибуло до міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького, однак так і не змогли вилетіти на відпочинок, адже туроператор OASIS не сплатив авіакомпанії "Браво" гроші за перевезення туристів.

Нагадаємо, тоді від дій цього туроператора постраждали сотні туристів, а сама авіакомпанія "Браво" навіть власним коштом перевезла українців з Тунісу додому.

Цікаво, що агенція "Разом-Тур" добровільно повернула чоловікові свою агентську винагороду у розмірі 2,5 тис. грн. Тож дрогобичанин звернувся до суду, щоб відсудити у перевізника решта 34 тис. грн, по 1000 грн. моральних збитків за кожен день нездійсненого відпочинку йому і стільки ж його дружині, адже ця ситуація "негативно відобразилась на його здоров’ї, авторитеті серед знайомих, сусідів та товаришів по роботі".

Представник туроператора до суду не з’явився. Тож суддя Юрій Кучаковський задовольнив позов і зобов'язав туроператора повернути чоловікові 34 тис. грн за путівку, 10 тис. грн моральних збитків йому і стільки ж його дружині і також сплатити судові витрати. Відтак чоловік відсудив майже 55 тис. грн. Рішення набуває чинності 14 січня, якщо туроператор до того часу не подасть апеляції.

 

comments powered by HyperComments