Відомий ілюстратор створив листівки для українських політв’язнів у Росії

Неділя, 13 січня 2019, 11:38
Відомий київський художник-ілюстратор, що мешкає у Львові, Андрій Єрмоленко створив листівки для українських політв'язнів у Росії.
Відомий ілюстратор створив листівки для українських політв’язнів у Росії

Про це повідомляє Форпост.

"Такі листівки підписані митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм відправляться в Московитські тюрми нашим хлопцям! Тримайтеся браття! Кожна людина пливе в своєму човні життя, але буває, що вона потрапляє в шторм і тоді потрібна їй наша підтримка, віра,і молитва за неї! І звісно ангел охоронець!", - каже художник.

Нагадаємо, Андрій Єрмоленко — український художник, ілюстратор і дизайнер, арт-директор «Українського тижня». Широко відомий в Україні завдяки нашивкам для сотень Євромайдану і воїнів АТО (зокрема, «Укроп»), та серії неофіційних логотипів для найбільших міст України «United Colours of Ukraine». Також стали впізнаваними поштові марки на підтримку Сенцова та антиросійські "футбольні" плакати до Чемпіонату Світу-2018.

Вчора, 12 січня,в Україні відзначали День українського політв’язня. Саме цього дня у 1972 році почався “генеральний погром” українського шістдесятництва – за кілька днів були заарештовані Іван Світличний, Євген Сверстюк, Василь Стус, Іван Дзюба, В’ячеслав Чорновіл, Іван Гель та інші дисиденти.

 

comments powered by HyperComments