Діти із Львівщини стали абсолютними чемпіонами світу з танців

Понеділок, 17 грудня 2018, 16:32
Дев'ятирічні стрияни Давид Комарницький та Ангеліна Черковська повернулись додому із титулом абсолютних чемпіонів світу в європейській та латиноамериканській програмах у категорії «ювенали-1» на чемпіонаті Open World Championships-2018, який відбувався 6-9 грудня в Парижі.
Діти із Львівщини стали абсолютними чемпіонами світу з танців

Про це повідомляє Zaxid.net

9-річні чемпіони у цьому спорті з 5 років. А хлопець – ще й танцівник уже в третьому поколінні. 

У тандемі танцюристи почали працювати лише півроку тому. Ангеліна каже: «Спершу ми так трішки мовчали, а потім більше починали говорити, один із одним спілкуватися».

За цей короткий відтинок часу талановита пара встигла перемогти на чемпіонаті України і завоювати «срібло» на світовій першості з 10 танців. Ангеліні більше до вподоби латиноамериканська програма. Вона пояснює: «Просто в латині дівчина може більше показати себе веселою, мімікою себе проявити». Натомість її партнер розповідає: «Мені більше подобається європейська програма, бо там можна «раму тримати».

На світові змагання у Франції стрияни їхали добряче загартованими. Хоча тамувати хвилювання, звісно, доводилось. Тренерка пари і мама Давида Ірина Марюк розповідає: «Вони тренувалися без канікул. По 3-4 години кожного дня займалися в залі, щоб підготувати пару до нового танцювального сезону. Вони дуже підходять один одному. Гармонійна пара: і по віку, і по зросту, і по класу. Я бачила, що вони зможуть, що все буде добре, і вони змогли».

На чемпіонаті світу Ангеліна і Давид перевершили всі очікування. Спершу їх визнали найкращими у категорії «ювенали-1» у латиноамериканській програмі. А потім у «Діснейленді» втілилася у реальність і друга казка. Українці стали чемпіонами ще й у «стандарті». Ірина Марюк говорить: «Змагання відбуваються в два різні дні, оцінюють зовсім різні судді, які в минулому були чемпіонами Європи і світу. Результат дуже важко передбачити. Наприклад, в латиноамериканській програмі були дуже сильні конкуренти з Америки. Вони так себе поводили на паркеті, ніби вони вже переможці. А перемогли ми!»

Мама Ангеліни Надія Черковська згадує: «Коли відбувається нагородження, то оголошують місця у зворотному порядку. І коли залишаються 2 пари, ти стоїш і думаєш: «Боже, лиш не називайте наш номер». Коли дізналися, що наша пара перемогла, ми так кричали, підскакували! І мурашки по шкірі бігали».

Тепер же Ангеліна і Давид працюватимуть удвічі більше, аби втримати планку. І мріють потрапити на наймасштабніші танцювальні змагання світу – «Blackpool».

 

comments powered by HyperComments