Третьокласник зі Львова врятував товарища з води

Середа, 12 вересня 2018, 17:40
Маленький львів’янин врятував товариша на Хмельниччині від утоплення.
Третьокласник зі Львова врятував товарища з води

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 12 вересня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Володимиром Соловйовим — учнем 3-А класу ССЗШ № 45 м. Львова, який у травні цього року врятував свого товариша, що ледь не потонув у ставку на Хмельниччині. Від громади міста мер подякував хлопцю за мужній та героїчний вчинок, вручив йому подяку, а також подарував планшет і книжку С. Плохія "Брама Європи".

Ця пригода трапилася в смт. Ярмолинці на Хмельниччині 28 травня близько 15.00. Хлопець приїхав напередодні у селище на відпочинок до батька. Там він потоваришував з місцевим хлопчиком Вадимом, який запропонував йому вранці піти порибалити на місцевій водоймі. Час від часу батько Володимира телефонував до сина. А о 15.00 телефон хлопчика уже був поза зоною досяжності. Батько, аби впевнитись, що з дітьми все добре, вирішив негайно піти до водойми. Вийшовши на вулицю, він помітив хлопців, які вже поверталися додому. На запитання батька — що трапилось, маленький Володимир розповів, що Вадим після невдалого руху впав у воду та не зміг самостійно вибратись. Маленький герой, не роздумуючи, в одязі та з телефоном стрибнув у воду і врятував

"Дитина могла розгубитись, і товариш міг загинути, а завдяки його вмілим діям, самоорганізації, він зорієнтувався вчасно, що потрібно робити, він не побоявся стрибнути у воду, тому сам вижив і врятував свого товариша. Це заслуговує на найвищу міру похвали", — розповів Віталій Туровцев, начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області.

comments powered by HyperComments