До будівництва мікрорайону "Під Голоско" виникли претензії

Понеділок, 10 вересня 2018, 13:50
Мешканці вулиці Малоголосківської у Львові вимагають провести громадські слухання та припинити хаотичну забудову мікрорайону "Під Голоско".
До будівництва мікрорайону "Під Голоско" виникли претензії

Про це повідомляє відділ громадського партнерства Львівської міської ради.

11 вересня 2018 року відбудеться громадське слухання щодо розвитку соціальної інфраструктури та припинення хаотичної забудови вул. Малоголосківської у Шевченківському районі м. Львова. Слухання проводиться з ініціативи мешканців. (Ініціатор — І. Телішевський).

Як зазначає в пояснювальній записці ініціатор слухань, мешканці вул. Малоголосківської вимагають припинити хаотичну забудову їх вулиці, допоки дозвільна містобудівна документація не буде приведена у відповідність 10 державних будівельних норм, включно з нормативною кількістю шкіл, дитячих садочків, спортивних майданчиків та громадських просторів.

"Віднедавна, дорога по вул. Малоголосківська, яка є вузькою, перетворилась у магістраль для важкої будівельної техніки через стихійну та хаотичну забудову мікрорайону "Під Голоско". Лише за останні півроку було поспіхом видано більше 10 містобудівних умов на проектування та будівництво багатоповерхівок на території, не призначеної до такої забудови. Містобудівні умови видані із суттєвим перевищенням показників відсотковості забудови ділянки. До того ж, показники щільності населення перевищені майже вдвічі. Варто також згадати, що соціальна інфраструктура повністю відсутня", - йдеться у записці.

Мешканці вимагають:

  • Провести громадські слухання по питанню стихійної забудови, її щільності та конфігурації, адже попередньо вони не проводились та громадський інтерес не був врахований;
  • Провести зміни до плану зонування Шевченківського району та значно збільшити громадські простори мікрорайону, адже існуючий генплан не передбачає місця для відпочинку та дозвілля;
  • ПІровести реконструкцію водогону та каналізації, які не справляються з навантаженням від існуючих новозбудованих житлових будинків та регулярно виходить з ладу;
  • Забезпечити транспорту розв'язку, відокремивши шляхи пересування пішоходів та важкої будівельної техніки. Підняти і розширити тротуар вул. Малоголосківська;
  • Передбачити можливість залучення інвестиційних внесків забудовників виключно для усунення допущених порушень та для розвитку вул. Малоголосківської та мікрорайону "Під Голоско".

Громадське слухання відбудеться у актовому залі Шевченківської районної адміністрації (м. Львів, вул. І. Липинського, 11). Реєстрація учасників: 17.00−18.00. Початок заходу о 18.00.

comments powered by HyperComments