Стало відомо, хто будуватиме сміттєпереробний завод у Дрогобичі

Понеділок, 20 серпня 2018, 12:37
У Дрогобичі обрали інвестора, що готовий вкласти €100 млн у сміттєпереробний завод.
Стало відомо, хто будуватиме сміттєпереробний завод у Дрогобичі

Про це повідомляє ZAXID.NET

У четвер, 16 серпня, на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради затвердили інвестора, який хоче збудувати сміттєпереробний завод у Дрогобичі. Як інформують на сайті Дрогобицької міськради, сміттєпереробний завод будуватиме ТОВ "Еко-Стандарт 10". Керівником цього підприємства, яке займається неспеціалізованою оптовою торгівлею, є Андрій Стицишин. Статутний капітал підприємства 3 тис. грн.

На сайті Дрогобицької міськради вказано, що ТОВ "Еко-Стандарт 10" є офіційним партнером німецької фірми Solventure Ltd (власником патенту) та ІDS Сonsulting (фінансовим партнером).

"Переробка ТПВ, яку пропонує інвестор, полягає у біохімічній обробці з подальшим виділенням теплової та електричної енергії. Щодо впливу на навколишнє середовище, то, за словами інвесторів, він є абсолютно екологічно безпечним, що підтверджують сертифікати якості. У Німеччині завод такої ж потужності, який планують спорудити у Дрогобичі, розташований за 300 метрів від найближчого населеного пункту", – йдеться у повідомленні міськради.

У Дрогобичі інвестори планують спорудити завод проектною потужністю з переробки сміття 100 тис. тонн відходів на рік, однак це питання ще узгоджуватиметься, оскільки інвестори планують брати за сировину ТПВ зі сміттєзвалища поблизу села Брониця. Термін будівництва заводу становить приблизно 3 роки. Як вказано у повідомленні, приблизна вартість будівництва такого сміттєпереробного заводу складає 100 млн євро, які в повному обсязі готова інвестувати німецька компанія Solventure Ltd та IDS Сonsulting.

Окрім цього, німецька компанія готова інвестувати в спорудження у Дрогобичі теплиць, які працюватимуть за рахунок теплової енергії, яка виділяється від переробки ТПВ.

Затвердження інвестора виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради є першим кроком. Після цього питання про затвердження інвестора винесуть на засідання сесії, після чого відбудеться підписання договору.

comments powered by HyperComments