Поліція взялася за сміттєзвалище поблизу вулиці Зелена у Львові

Понеділок, 30 липня 2018, 16:42
Правоохоронці розпочали розслідування факту забруднення 240 кв м території у Львові, поблизу вулиць Зелена – Липова Алея.
Поліція взялася за сміттєзвалище поблизу вулиці Зелена у Львові

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

На підставі матеріалів Державної екологічної інспекції у Львівській області, цьогоріч, 26 липня, прокуратура Львівської області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом забруднення земель поблизу вулиць Зелена-Липова Алея у Львові на території ППСПМ "Снопківський", за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 239 КК України (забруднення та псування земель).

Встановлено, що на цій території, площею 240 кв м, правопорушники організували несанкціоноване сміттєзвалище побутового та будівельного сміття, чим завдали шкоди довкіллю на суму 110,7 млн грн.

На даний час у зареєстрованому кримінальному провадженні триває досудове розслідування, яке доручено здійснювати слідчим Нацполіції Львівщини.

Згідно з чинним законодавством, у разі доведення вини зловмисникам загрожує покарання у вигляді штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

comments powered by HyperComments