Коли відкриють вулицю Личаківську: офіційно

Вівторок, 24 липня 2018, 11:26
У другій декаді серпня заплановано відкрити для проїзду транспорту вул. Личаківську.
Коли відкриють вулицю Личаківську: офіційно

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На вул. Личаківській триває останній етап капітального ремонту дороги. В неділю, 15 липня, для проїзду транспорту відкрито вул. Долішню. Відповідно ремонтні роботи на вул. Личаківській станом на сьогодні зосередженні на відрізку від вул. Долішньої до вул. Пасічної. Роботи відбуваються відповідно до плану-графіку.

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, у другій декаді серпня планують повністю відкрити для проїзду вул. Личаківську. Натомість до початку вересня триватимуть роботи з облаштування трамвайної колії.

Як повідомив заступник начальника управління транспорту Львівської міської ради Ігор Собенко, у зв’язку із відкриттям для проїзду транспорту вул. Долішньої, маршрут № 39 повернувся на свою існуючу схему руху, яка була до об’їзду. Натомість рух усіх інших маршрутів, які курсують по вул. Личаківській, не змінився. Лише після повного відкриття для проїзду вул. Личаківської громадський транспорт відновить свій рух відповідно до існуючих схем, які діяли до початку ремонтних робіт на вул. Личаківській.

Нагадаємо, також у зв’язку із ремонтом вул. Галицької у м Винники, міські автобусні маршрути № 36 та 40 на період проведення ремонтних робіт курсуватимуть через вул. Тракт Глинянський — с. Лисиничі — вул. В. Івасюка (м. Винники) і далі за звичним маршрутом.

comments powered by HyperComments