До Львова привезли трамваї з Німеччини

Вівторок, 24 липня 2018, 09:20
До Львова прибули перші 3 трамваї з Німеччини.
До Львова привезли трамваї з Німеччини

Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий, інформує прес-служба міськради.

За його словами, зараз трамваї знаходяться на території трамвайного депо — в організаційно-митній зоні. А після проходження усіх юридичних процедур зможуть розпочати курсування на маршрутах.

"Наступні партії надходитимуть по 8 одиниць кожного місяця, щоб у жовтні мати вже всі 30 одиниць. Зараз німецькі трамваї знаходяться на території трамвайного депо у так званій організаційно-митній зоні. Після проходження процедури розмитнення проведемо заміну візків. Також необхідно отримати сертифікацію, згідно з українським законодавством. І лише після проходження усіх цих процедур трамваї зможуть розпочати свою роботу на маршрутах", — повідомив Андрій Білий.

Нагадаємо, цього року львівський громадський транспорт має суттєво оновитися. Крім 30 вживаних трамваїв із Німеччини, до кінця року ЛК "АТП-1" очікує отримати 150 нових великогабаритних автобусів.

comments powered by HyperComments