У Львівводоканалі планують підняти тарифи

Четвер, 31 травня 2018, 14:37
На виконання вимог Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 29 травня у Львівводоканалі відбулося відкрите обговорення питання щодо необхідності коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання на 2019 рік.
У Львівводоканалі планують підняти тарифи

Про це повідомляється на сайті "Львівводоканалу". 

Розрахунки тарифів виконано та подається до НКРЕКП відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою  № 302 від 10.03.2016 року та Процедури встановлення тарифів на нацентралізоване водопостачання та водовідведення, затвердженої Постановою № 364 від 24.03.2016 року.

Відповідно до поданих розрахунків планові тарифи на 2019 рік для різних категорій споживачів зростуть від 31,4% до 42,8%. А саме:

Для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері водопостачання та водовідведення, водоспоживання зросте на 42,8% і становитиме:

  • централізоване водопостачання – 8,72 грн. (без ПДВ)
  • централізоване водовідведення – 6,65грн. (без ПДВ)

Для споживачів, які є ліцензіатами з централізованого водопостачання та водовідведення (оптових споживачів) водоспоживання зросте на 31,4% і становитиме:

  • централізоване водопостачання – 3,73 грн. (без ПДВ)
  • централізоване водовідведення – 1,67 (без ПДВ)

Причиною перегляду тарифів стало зростання основних витрат.

Остаточне рішення буде прийнято після розгляду проектів розрахунків та їх опрацювання з боку Національної комісії. Після врахування зауважень Нацкомісії заплановано проведення других громадських слухань з цього питання.

comments powered by HyperComments