Мер Львова звинуватив держслужби у бездіяльності, коли помер польський турист

Середа, 23 травня 2018, 14:24
Міський голова Львова наголосив на бездіяльності державних служб під час учорашнього випадку зі смертю польського туриста в центрі міста.
Мер Львова звинуватив держслужби у бездіяльності, коли помер польський турист

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Міський голова Львова Андрій Садовий під час апаратної наради дав доручення створити робочу групу, яка має проаналізувати роботу, а радше бездіяльність, всіх відповідних служб під час випадку, що трапився учора в центральній частині міста, де раптово просто на вулиці помер чоловік.

"Вчора в центрі Львова (біля Катедри) помер польський турист. Більше години тривали дискусії, поки приїхали відповідні служби: швидка, поліція, спеціалізована машина, яка забирає тіло. Весь цей час померлий був отак на землі зі своєю дружиною, яка, звісно, в жахливому стані, бо на її очах помер її чоловік. І — повна байдужість. Я би дуже просив, щоби було проведено відповідне розслідування. Хоча воно не стосується напряму працівників міської влади, бо це є компетенція державних органів. Але такі речі не можуть більше повторитись! Ми маємо створити робочу групу, щоб вона цей кейс розібрала. Ми живем в цивілізованому світі. Зрештою, ми християни. Дуже прикро. Треба, щоб такого більше не повторилось", — наголосив міський голова.

comments powered by HyperComments