Аеропорт "Львів" планує відкрити восени кілька нових європейських маршрутів

П'ятниця, 27 квітня 2018, 13:23
Routes Europe 2018: на осінь в аеропорту "Львів" можна очікувати нові авіакомпанії.
Аеропорт "Львів" планує відкрити восени кілька нових європейських маршрутів

Про це повідомила генеральний директор МА "Львів" Тетяна Романовська, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Делегація Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького взяла участь у великому міжнародному авіаційному форумі Routes Europe 2018, який відбувся 22−24 квітня у іспанському місті Більбао. Як зазначають організатори заходу, у ньому взяли участь 1200 делегатів, представники 300 аеропортів, 100 авіаліній та 50 туристичних агенцій з усього світу.

Серед учасників цього року була рекордна кількість робочих груп з українських летовищ. Окрім Львова, це Київ (Бориспіль), Київ (Жуляни), Харків, Одеса, Вінниця, Запоріжжя. Таку нагоду зустрітись, представники українських делегацій використали для перемовин та обміну досвідом по залученню нових авіаперевізників, яким ділилась, зокрема, і генеральний директор аеропорту "Львів" Тетяна Романовська.

Також відбулися переговори з давніми партнерами аеропорту "Львів": авіакомпаніями Wizz Air, Ernest Airlinest та Lot, в ході яких обговорювались результати роботи щодо існуючих напрямків та тих, які вже заплановано відкрити, намітилися перспективи подальшої співпраці.

Ще важливим аспектом переговорів було обговорення Угоди про САП (Спільний авіаційний простір) між Україною та Європою. Адже двосторонні міждержавні угоди значно обмежують умови співпраці, особливо відкриття нових рейсів до Франції, Португалії, Нідерландів та ще ряду інших країн.

Та все ж найважливішими завжди є переговори з новими авіакомпаніями. Цього року вдалося провести перемовини з авіакомпаніями Norwegian, Vuelling, Euro Atlantic, Delta, Nordica, Finnair.

"Повертаємося з Більбао з авіаційного форуму Routes Europe 2018 як завжди з добрими новинами!!! Провели переговори з декількома новими авіакомпаніями для Львова та плануємо вже з осені опрацювати, оголосити, а може й відкрити щонайменше декілька нових європейських маршрутів", — зазначила Тетяна Романовська, генеральний директор МА "Львів".

comments powered by HyperComments