У Винниках воїни АТО гратимуть у футбол до вересня

Вівторок, 24 квітня 2018, 09:46
На стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відкрили чемпіонат України Героїв АТО серед команд групи «Захід». У футбольному чемпіонаті беруть участь 9 команд.
У Винниках воїни АТО гратимуть у футбол до вересня

Серед них: «Легіон» (представники Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного), «Крила АТО» (учасники та ветерани АТО), «Радар Захід» (представники Протиповітряної оборони), «Десант» (представники 80-ої Повітряно-десантної бригади), «Леви» (представники Головного управління Національної поліції у Львівській області), а також збірна учасників та ветеранів АТО «Карпатська земля» (Закарпатська обл.), Збірна Тернопільщини, «Рівне-АТО» (Рівненська обл.) та «Прикарпаття АТО» (Івано-Франківська обл.).

У матчі першого туру стартували «Рівне-АТО» – «Карпатська Земля», Збірна Тернопільщини – «Прикарпаття АТО», «Радар Захід» – «Леви», «Легіон» – «Крила АТО».

Зазначимо, що організатором Відкритого чемпіонату України Героїв АТО виступила Всеукраїнська футбольна ліга учасників та ветеранів АТО. Згідно з регламентом, чемпіонат проходитиме з квітня до вересня у два етапи. Після цього в середині жовтня найкращі колективи груп зберуться на декілька днів у Києві, де визначать переможця.

comments powered by HyperComments