Військовий комітет НАТО перебуває з візитом у Львові

Середа, 18 квітня 2018, 11:37
Військовий комітет НАТО відвідає Яворівський полігон і військову Академію у Львові.
Військовий комітет НАТО перебуває з візитом у Львові

«Ми відвідаємо Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, зустрінемося з начальником Генерального штабу Збройних сил України та його командою. Наступного дня, у четвер, 19 квітня, відвідаємо Яворівський навчальний полігон. Потім у нас буде засідання ВК з українцями - це буде спільний формат з державами-партнерами», - розповів в інтерв'ю агентству «УНІАН» голова ВК, генерал Пьотр Павел.

Говорячи про порядок денний візиту й зустрічі НАТО та України Павел зазначив, що він буде «традиційним». «Це обговорення прогресу реформ, за якими ми надаємо допомогу, обговорення можливостей для поліпшення нашої співпраці з тим, щоб привести її у відповідність до потреб як Альянсу, так і України, а також поглибити розуміння з обох сторін: з нашої - зрозуміти стан українських військ на місцях, з української - краще зрозуміти наші процедури і позиції.

Ми завжди намагаємося використовувати час так, щоб заповнити його низкою заходів з тим, щоб вони були корисними для обох сторін», - зазначив голова ВК.

Він нагадав, що ВК проводить засідання на робочому рівні військових представників, які представляють своїх начальників генеральних штабів у Брюсселі, як правило, двічі на тиждень. «Іноді ВК їде до країн або Альянсу, або партнерів, щоб краще зрозуміти, яка ситуація на місцях, а також з метою просування партнерства і співпраці», - підкреслив Павел.

comments powered by HyperComments