Маленькі брюхівчани з малозабезпечених сімей побували в Ігроленді

Вівторок, 31 жовтня 2017, 18:45
Участь у проекті взяли дванадцятеро дітей
Маленькі брюхівчани з малозабезпечених сімей побували в Ігроленді

У Міжнародний день усмішки активісти з Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» влаштували малечі із малозабезпечених сімей свято в розважальному комплексі Ігроленд. Загалом, участь у проекті взяли дванадцятеро дітей. Про це інформує прес-служба громадської організації.

У рамках проекту «Допоможи Ближньому» громадівці вже близько трьох років допомагають сиротинцям, інтернатам, малозабезпеченим сім’ям Львова та області. Активісти влаштовують дозвілля малечі, передають одяг та фрукти, а також періодично проводять з ними час. Цього разу учасники Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» привезли дітей у місце, яке дарує радість і усмішки усім малятам – Ігроленд.

«Символічний день повністю себе виправдав, адже сміх, щирість, енергійність та позитив вселились надовго у настрої малечі, котрі одразу поринули у казку. Розпочалось знайомство з світом Ігроленд з пошуку справжньої принцеси, яка згодом тішила діток іграми, запальним флешмобом та драйвовими піснями. Ну а далі, на малечу очікував справжній боулінг. Досхочу награвшись, потрібно підкріпитись, і тут в очікуванні зачаїлась ароматна та духм'яна піца, з смачними напоями. Апетитно поласувавши і набравшись нових сил, діти перебрались у зону батутів і басейнів з кульками. Приємна втома бере своє, але бумеранг позитиву, щирості, сміху, та непідкупних дитячих емоцій її переборов. Дитячі усмішки зарядили нас ентузіазмом працювати в даному напрямку ще, та ще більше втішати дітей», - розповідає Володимир Беньо, активіст ГО «Розвиток Громади».

Нагадаємо, нещодавно учасники Брюховицього осередку ГО «Розвиток Громади» передали теплий одяг та різноманітні смаколики вихованцям НРЦ ім. Святого Миколая.

comments powered by HyperComments