У Львівській міськраді розглянули питання про обстеження пасажиропотоку

Четвер, 26 жовтня 2017, 14:36
Управління транспорту видає знову цифри взяті зі стелі, видаючи їх за "економічно обґрунтовані тарифи"
У Львівській міськраді розглянули питання про обстеження пасажиропотоку

Комісія інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради розглянула ініціативу ГО «Розвиток Громади» щодо комплексного обстеження пасажиропотоку на маршрутах пасажирського автомобільного транспорту в м. Львові. За результатами розгляду, депутати вирішили заслухати позицію управління транспорту міської ради. Про це інформує прес-служба громадської організації.

На наше переконання наявність достовірних даних про пасажиропотік дозволить, раціонально організовувати роботу маршрутної мережі, проводити повну або часткову зміну маршрутної сітки, розробляти нові маршрути руху, вибирати тип рухомого складу і визначати необхідну його пасажиромісткість. Також, це дасть можливість зробити прозорим процес формування тарифів на перевезення та їх економічне обґрунтування.

Раніше, пропозицію ГО «Розвиток Громади» щодо обстеження пасажиропотоку у м. Львові підтримала Громадська рада при управлінні транспорту.

Поки ми домагаємося прозорості у формуванні тарифів Управління транспорту видає знову цифри взяті зі стелі, видаючи їх за "економічно обґрунтовані тарифи".

Звернення щодо проведення кваліфікованого обстеження пасажиропотоку у Львові скеровані нами на ім’я міського голови Андрія Садового та керівників депутатських фракцій міської ради. 

comments powered by HyperComments