Садовий хоче збирати кошти із пенсіонерів

Четвер, 5 жовтня 2017, 13:34
Депутати ЛМР запропонували запровадити оплату за проїзд пенсіонерів у маршрутках
Садовий хоче збирати кошти із пенсіонерів

Профільна депутатська комісія Львівської міськради рекомендувала львівській мерії встановити 50% оплати за проїзд у міських маршрутках для пенсіонерів. Про це під час засідання сесії 5 жовтня повідомив голова інженерної комісії ЛМР Остап Доскіч, пише Захід.нет.

Як зазначив Остап Доскіч, до депутатської комісії звернулись керівники всіх п’яти фірм-перевізників, які працюють на міських автобусних маршрутах Львова, з прохання погодити встановлення оплати у сумі 50% від вартості проїзду для пенсіонерів за віком, які зараз їздять у маршрутках безкоштовно.

За словами Доскіча, профільна депутатська комісія підтримала таке прохання і рекомендувала виконавчому комітату ЛМР ухвалити відповідне рішення. «На засіданні комісії була доповідь голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійки, керівників автотранспортних підприємств міста Львова щодо підняття вартості проїзду в громадському транспорті загального користування для пільгових категорій до 50%. Комісія вирішила – рекомендувати виконавчому комітету Львівської міської ради розглянути це питання та невідкладно прийняти необхідне рішення для забезпечення безперебійної роботи громадського транспорту міста Львова», – сказав Остап Доскіч.

Додамо, що напередодні, 4 жовтня, громадська рада при управлінні транспорту ЛМР рекомендувала управлінню транспорту Львівської міськради звернутися до виконавчого комітету Львівської міськради з пропозицію встановити пільгу пенсіонерам за віком у розмірі 50% від вартості проїзду.

За словами керівників міських автоперевізників, наразі через значну кількість пільговиків підприємства несуть збитки і не зможуть безперебійно працювати взимку. Перевізники сподіваються, що запровадження 50% оплати за проїзд для пенсіонерів за віком дозволить покращити ситуацію. Відповідне правило проїзду пенсіонерів у приміських та міжміських маршрутках, де замовником перевезень є Львівська ОДА, діє вже три місяці, з 1 липня.

Зазначимо, що пенсіонери за віком – одна з 24 категорій, які мають пільги на проїзд у громадському транспорті. Решта пільговиків – люди з інвалідністю, учасники АТО та інші категорії – і надалі їздитимуть у маршрутках безкоштовно.

"Інтереси ж пасажирів пільгових категорій, яким право на безкоштовний проїзд надано Законами України на даному етапі, за відсутності будь-якого поступу (не беремо до уваги красиві балачки про електронний квиток) відстоюватимуть представники ГО "Розвиток Громади" та ряду інших громадських організацій Львова", - йдеться у повідомленні.

 

comments powered by HyperComments