Три варіанти провести незабутній випускний у Європі

Середа, 27 вересня 2017, 00:27
Ще з часів СРСР українцям було нав’язано безліч шаблонів. Особливо яскраво радянський «спадок» виражається в організації свят та подій. Випускний – не виключення.
Три варіанти провести незабутній  випускний у Європі

Найвідомішими прикладами несвідомого прояву пострадянського синдрому є новорічний салат олів’є, день перемоги, перший дзвоник у школі та, звісно ж, випускний. Більшість з них аніяк не співпадають зі стандартами європейського рівня життя чи так само з культурними цінностями. Слідуючи нав’язаному шаблону, ми не просто продовжуємо залишатись в архаїчній матриці, але й віддаємо честь ворожому режимові. №№№, а й яка уповільнює шлях до  бажаних європейських Люди без свого відома зупиняють культурний прогрес – а зупинка культурного прогресу унеможливлює прогрес суспільства та нації загалом.

Тож проведення такої важливої події, як випускний вечір, для молоді, що тільки-но рухається в доросле життя, не може залишатись архаїчним та шаблонним. Аби Ваші діти не просиджували шалені гроші за одну ніч у ресторані, в дорогих костюмах (придбаних, скоріше за все, на один вечір), а залишились із справді незабутніми враженнями, ми підібрали три варіанти для проведення випускного у Європі за бюджетною ціною.

 

  1. Чехія, Прага

Перлина на Влатві, місто з неймовірною історією, в якому від кількості визначних місць, які потрібно обійти, болітимуть ноги, місто, в якому легко набираєш декілька зайвих кілограм, місто пива та смажених ковбасок, відоме на весь світ своєю гігантською фортецею Пражський Град, неймовірно красивим Карловим мостом, монументальним собором святого Вітта. Це місто, в якому можна в будь-яку пору року гуляти заплутаними середньовічними вуличками древнього Вишеграду чи багатих Градчан. Місто, де неймовірна культурна та історична насиченість стоять пліч-о-пліч з традиційною чеською гостинністю та любов’ю до гучних забав.

Прага – хороше місце для проведення випускного вечору в межах міста, з її неповторною чеською кухнею та вічно святковою атмосферою. Автобусний тур до Праги на 2 незабутніх ночі з проведенням випускного вечора коштуватимуть вам не більше 300 євро.Опис : Image result for прага

comments powered by HyperComments