У Карпатах знайшли забуті відпочинково-оздоровчі бази для дітей, які фінансуються облрадою

Понеділок, 25 вересня 2017, 18:01
Турбази, які знаходяться у занедбаному стані, фінансуються з обласного бюджету Львівщини.
У Карпатах знайшли забуті відпочинково-оздоровчі бази для дітей, які фінансуються облрадою

Мова про турбази «Полонина» та «Трембіта». повідомляє Львівський портал. Вони розташовані у львівських Карпатах неподалік м. Славське.

Відомо про бази стало у результаті ревізії комунальних закладів Львівської облрад спецкомісією, що відбулися 23 вересня. 

За словами заступника голови Львівської облради Володимира Гірняка, про існування баз відпочинку, на які щороку виділяють кошти з обласного бюджету, довгий час ніхто навіть і не знав.

«Багато хто з керівництва не знав, що в цього закладу є три бази. Ми це з’ясували і ставимо за мету ефективне використання цих баз і цього майна. Ніхто не хоче нічого подерибанити, продати, закрити, а навпаки – розвинути. Ми підходимо до обласного майна, як до власного. Ми ставимо питання: чому приватна база заробляє гроші, а наша база не заробляє нічого, а ми її фінансуємо», – каже В. Гірняк.

За словами завідувача бази «Полонина» Євгена Гриненка, сьогодні на її території функціонує три будиночки, лише до одного підведена вода. Усього цю базу обслуговує 7 осіб персоналу.

«Наразі маємо 52 місця. Є декілька хаток, які ми не задіємо, вони вже -вчорашній день…Три будинки в нас здається. Більше 100 тисяч заробляємо на рік», – зазначив він.

Ціни на турбазі відповідають не надто вишуканим умовам: 80 грн за місце у будиночку з санвузлом, 70 – без такої зручності.

Натомість у базі відпочинку та оздоровлення «Трембіта» розповіли, що цього року заробили більше коштів, ніж торік (130 тисяч гривень), через те, що підняли ціни. У п’ятницю на цій базі, як і в «Полонині», не було жодного відпочивальника.

«Тут немає великої можливості зробити комплексний відпочинок. Тут організовано до 10 груп дітей, що приїжджали сюди зі шкіл. Решта приїжджає сюди приватних осіб», – зазначила керівник обласного департаменту освіти Любомира Мандзій.

Загалом на три бази, що належать Львівському обласному центру краєзнавства та туризму учнівської молоді, щороку витрачається близько 5,5 млн грн.

Своєю чергою Володимир Гірняк анонсував службове розслідування щодо ефективності використання коштів керівництвом центру краєзнавства та туризму.

comments powered by HyperComments