Влада Львівщини шалено тисне на кандидатів від «Батьківщини» на виборах в ОТГ - заява фракції в ЛОР

Середа, 20 вересня 2017, 11:38
Наразі Львівщина стоїть перед важливішими викликами сьогодення, які полягають у високих цінах на продукти харчування порівняно з іншими регіонами України, зростання тарифів ЖКГ, підвищення цін на газ, електроенергію, воду, транспорт. Саме ці питання потребують уваги та нагального вирішення обласним керівництвом.
Влада Львівщини шалено тисне на кандидатів від «Батьківщини» на виборах в ОТГ - заява фракції в ЛОР

Про це йдеться у заяві фракції ВО «Батьківщина» у Львівській обласній раді, яку голова фракції Юрій Гудима зачитав під час чергової сесії ЛОР. 

Проте голова облради О.Ганущин зачитати повністю текст заяви депутату не дав, вимкнувши мікрофон спікера, тож фракція оприлюднила його на Facebook-сторінці міської організацї ВО «Батьківщина».

"Підбираючи кандидатів від нашої політичної сили до рад ОТГ, вибори в яких відбудуться 29 жовтня цього року, спостерігаємо величезний на них тиск – людям погрожують звільненнями з роботи, закриттям бізнесу", – йдеться у документі.

Окрім того, партію ВО «Батьківщина» намагаються очорнити і в інформаційному полі. Так, минулого тижня по області масово розклеїли десятки бігбордів з негативом про лідера цієї політичної сили. Офіційно замовник не вказаний, але у партії вважають, що за  провокацією стоїть влада. А тому хотіли б, щоб і правоохоронні органи дали свою оцінку наклепу та незаконному розміщенню цих бігбордів.

У львівській «Батьківщині» вкрай засмучені тим, що їх політичні опоненти "замість чесної та справедливої політичної боротьби, пішли шляхом залякувань і переслідувань".

"«Батьківщина» категорично протестує проти політичного тиску. З нашою політичною силою розправлялися за часів попередніх влад і, на жаль, нині ми спостерігаємо те ж саме. Такі методи не повинні використовуватись у сучасній, демократичній державі.

Ми стурбовані і тим, що відбувається у Львівській обласній раді. Передовсім звертаю увагу керівництва ЛОР на постійне порушення регламенту сесії – тим, що депутатам нашої фракції президія просто не надає слово для виступу.

Викликає велике здивування і ситуація у профільних комісіях Львівської обласної ради. Не проходить реорганізацію транспортна комісія, а проблем в цій галузі є багато. Не хочеться вірити, що обласне керівництво спеціально блокує роботу комісії, аби отримати повний контроль над транспортною галуззю. Подібна ситуація з комісією питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності – в цій комісії працюють лише голова та секретар.

Прикро і те, що два роки поспіль у Львівській обласній раді немає профільної комісії з розвитку села та АПК. До речі, єдина облрада в Україні без цієї комісії. Без сумніву розвиток села – це важливий напрямок розвитку окремих регіонів, а централізовано над ним у Львівській області ніхто не працює. Тим більше, що в нашому регіоні є багато фахових спеціалістів та фермерів, прислухавшись до їхньої думки та грамотно вклавши гроші, агропромисловий комплекс на Львівщині можна підняти на якісно новий рівень", - вважають у фракції ВО «Батьківщина». 

Зважаючи на вище сказане, депутати вимагають припинити політичний тиск на партійців в межах області, а також закликають колег-депутатів Львівської облради доукомплектувати профільні комісії, аби якісно працювати задля розвитку регіону, а не "розгортання політичних воєн".

comments powered by HyperComments