У Львові відбудеться фестиваль туризму

Середа, 20 вересня 2017, 10:21
На території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться Х Міський Фестиваль активного туризму та дозвілля "Манівці".
У Львові відбудеться фестиваль туризму

 Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, передає "Справжня Варта". 

З 23 до 25 вересня 2017 року на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк "Погулянка", вул. Вахнянина, 29) відбудеться Х Міський Фестиваль активного туризму та дозвілля "Манівці". Метою Фестивалю є промоція здорового способу життя, розвиток туризму та формування культури активного відпочинку. Захід формує командний дух та гартує молодь.

Спортивно-атракційний простір об’єднує близько двадцяти видовищних спортивно-розважальних елементів, які доступні навіть початківцям. Учасники Фестивалю – діти, молодь і сім'ї з дітьми, спортсмени, туристи.

У суботу, 23 вересня, в день відкриття Фестивалю, незмінно пройдуть змагання серед команд підприємств міста Львова. Це єдина категорія, для яких участь у Фестивалі є платною. Саме завдяки фінансовим внескам бізнесменів, а також бюджетній підтримці, створено можливість безкоштовної участі для дітей, молоді та усіх охочих.

Другого дня Фестивалю – у неділю, 24 вересня – кожен бажаючий може прийти і безкоштовно випробувати усі етапи. Для сімей з дітьми спеціальна пропозиція: сім`ї, які пройдуть усі спрощені етапи Фестивалю, отримають заохочувальний приз – сімейний абонемент на відвідання Мультиспортивного залу на Погулянці.

А в понеділок, 25 вересня, відбудуться змагання серед команд школярів. Традиційні спортивні дистанції (скелелазіння, шнурова траса, велотріал) доповнені ексклюзивними авторськими конкурсами, які виготовляє сам: "бігбол" - 2-метровий м’яч на волейбольному полі, бої "сумо" - у надувних мішках, "аербег" - стрибок з висоти 10 метрів на надувну подушку та інші.

comments powered by HyperComments