«Кращого господара Львівщини» визначатимуть серед 70 фермерів - Хмиз

Максим Бурич  |  Понеділок, 18 вересня 2017, 13:24
Кращий з найкращих господар Львівщини буде визначений під час фестивалю серед фермерських і селянських господарств.
«Кращого господара Львівщини» визначатимуть серед 70 фермерів - Хмиз

Про це під час прес-конференції повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

За її словами, фестиваль проводиться як продовження стратегічної програми розвитку та підтримки фермерських та селянських господарств, прискорення трансформації особистих селянських господарств у сімейні фермерські товарного напрямку.

Обиратимуть переможця комісія та журі, які вивчатимуть анкети кандидатів. Цьогоріч на конкурс подались понад 70 господарів з усіх куточків Львівщини.

Фестиваль проходитиме 21 вересня з 9:00 та діятиме у чотирьої локаціях: ярмарок «Добрі традиції Галичини», змагання серед господарів, спортивні змагання та food-зона.

«Враховуючи те, що особисті селянські господарства є найчисельнішими представниками сімейного типу в аграрному секторі економіки, та і фактично працюють, як сімейні фермерські господарства, необхідно створити правові, економічні і соціальні умови їх трансформації з набуттям відповідного статусу», - зазначила Наталя Хмиз.

Окрім конкурсу кращого господаря  фестиваль діятиме у чотирьох локаціях: ярмарок «Добрі традиції Галичини», змагання серед господарів, спортивні змагання, food-зона

На ярмарку «Добрі традиції Галичини» презентуватимуть продукцію фермерських господарств Львівщини. В асортименті – фермерські сири та молочні продукти, домашні ковбаси, паштети, копченості, хліб, випічка, різноманітні соуси, десерти і солодощі тощо.

У локації змагань відбудеться інтелектуальний конкурс, конкурси «біг поросят», «доїння кіз», «зважування на око дрібних тварин».

У локації спорту учасники змагатимуться з піднесення гирі, а у food-зоні усі охочі зможуть поласувати стравами господинь Львівщини.

Святковий настрій гостям фестивалю створять колективи із Жовківського, Кам’янка-Бузького та Пустомитівського районів Львівщини.

comments powered by HyperComments