Львівська ОДА тепер керує "Львівспецкомунтранс"
![Львівська ОДА тепер керує "Львівспецкомунтранс"](https://varta.com.ua/content/documents/11426/1142586/thumb-item-523x340-670f.jpg)
Таке рішення було прийнято сьогодні, 14 вересня, під час засідання сесії міської ради Львова.
Таким чином, більшість депутатів вирішили погодити передачу Львівського комунального підприємства “Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» у порядку організації тимчасового управління Львівській обласній державній адміністрації на період до 30.06.2019, умови якого визначаються окремим договором між Львівською міською радою та Львівською обласною державною адміністрацією у частині вивезення твердих побутових відходів з адміністративної території м. Львова.
Також у рішенні йдеться про те, щоб проект договору про тимчасове управління Львівським комунальним підприємством «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» попередньо погодити на засіданні виконавчого комітету.