Як у Львові День Державного Прапора святкували (ФОТО)

Юлія Субота  |  Середа, 23 серпня 2017, 14:44
Навпроти ЛОДА сьогодні відбулась ціла низка святкових заходів.
Як у Львові День Державного Прапора святкували (ФОТО)

Сьогодні, 23 серпня, напередодні Дня Незалежності, Україна святкує День Державного Прапора. З цієї нагоди Львівську обласну державну адміністрацію "одягнули" у синьо-жовті стяги різних розмірів, які будуть прикрашати будівлю до кінця тижня. 

У рамках свята право підняти Державний Прапор надали Ангеліні Гуртяк – дівчинці з Луганська, доньці загиблого добровольця - молодшого лейтенанта Юрія Гуртяка, який брав участь у проведенні антитерористичної операції на Сході країни.

Курсанти роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пройшли урочистим маршем.

«Сьогодні особливий день не просто в історії України, сьогодні особливий день для кожного українця. Ми вшановуємо не просто Державний Прапор України, не просто один із основних символів нашої держави, ми вшановуємо сьогодні наші національні  барви. Жовте колосся і синє небо – це ті відтінки, які не народилися  26 років тому з Незалежністю України. Це ті національні кольори, які йдуть до нас з глибини віків, тисячоліть. Це саме ці кольори відбивалися іскрою в руці, коли Ярослав Мудрий будував Софію Київську, ці кольори відбивалися в очах золотого лева на синьому тлі, під цими кольорами йшли в бій козаки Хмельницького, за ці кольори стояли Січові Стрільці. Ці кольори є святими для кожного українця. Поки є наш синьо-жовтий прапор, поки є наш золотий тризуб, доти є наша Україна і доти є ми, українці. Це символ не просто нашої держави – це символ нашої достойності, символ нашої перемоги, адже нам є чим гордитися, нам є що захищати», - зазначив губернатор Львівщини Олег Синютка.

Також у рамках заходу відбувся урочистий марш військових зі стягами, які побували в найгарячіших точках АТО, а всі присутні мали змогу переглянути художні та показові виступи. 

Більше новин про Західну Україну читайте на "Справжня Варта".

comments powered by HyperComments