У Моршині з’явиться власна «Пейзажна алея»

Олег Довганик  |  Вівторок, 15 серпня 2017, 13:46
Новий скульптурний ансамбль стане частиною популярного туристичного маршруту Південним Прикарпаттям
У Моршині з’явиться власна «Пейзажна алея»

19 серпня, з нагоди 535-річного ювілею у місті Моршин відбудеться офіційне відкриття  унікального скульптурного ансамблю від автора Пейзажної алеї  у Києві. Про це повідомили організатори.

Напередодні Дня Незалежності України у відомому курорті з’явиться скульптурна візитівка, що символізуватиме природу Карпат. Автор композиції – відомий скульптор Костянтин Скритуцький. У Києві він створив скульптурний комплекс на Пейзажній алеї – один з відомих сучасних туристичних об’єктів столиці. Як зазначає Скритуцький, на створення скульптур його надихнули основні символи регіону, які він і втілив у ансамблі: природна вода, карпатські ліси та їхні мешканці.

Новий скульптурний ансамбль стане частиною популярного туристичного маршруту Південним Прикарпаттям, який включає Природний парк «Сколівські Бескиди», місто Дрогобич, скелі Довбуша, Фортецю «Тустань», озеро Синевир та інші пам’ятки регіону.

Ініціатори створення скульптурної композиції сподіваються, що Моршин стане ще більш привабливим для туристів, а місто отримає свій сучасний образ.

Довідка:

Проект реалізовується ТМ «Моршинська» в рамках Міжнародного року сталого туризму,  у співпраці з місцевою владою міста Моршин та Департаментом туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

comments powered by HyperComments