У центрі Львова урочисто відкрили Почесне консульство Королівства Нідерландів (ФОТО)

Юлія Субота  |  Середа, 9 серпня 2017, 18:01
Біля ЛОДА розташувалось нововідкрите консульство.
У центрі Львова урочисто відкрили Почесне консульство Королівства Нідерландів (ФОТО)

Сьогодні, 9 серпня, на вулиці Винниченка, 12, у самому центрі Львова відбулось урочисте відкриття Почесного консульства Королівства Нідерландів. У відкритті взяли участь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхауер,  Почесний консул Королівства Нідерланди у Львові Андрій Гринчук, мер Андрій Садовий. 

"Одне з перших консульств, яке відкрилось на території Львова та Львівщини із здобуттям Україною Незалежності було Консульство Королівства Нідерландів. Хочу побажати Почесному Консулу хорошої співпраці, а нашим країнам хороших економічних, культурних, наукових зв'язків та результатів нашої роботи. Ми всі повинні гордитися тим, що Львівщина на належному рівні розвиває і зовнішньо-економічну і дипломатичну діяльність", - зазначив під час відкриття Ростислав Замлинський.

Почесний гість церемонії відкриття, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Ян Рене Кломпенхаувер додав: "Відкриття цієї установи однозначно сприятиме співпраці між нашими державами".

Більше новин про Західну Україну читайте на "Справжня Варта".

comments powered by HyperComments