У Коломиї відбудеться фестиваль автомотоавіатехніки

Олег Довганик  |  Середа, 9 серпня 2017, 12:21
Під час заходу відбудуться бої автомобілів
У Коломиї відбудеться фестиваль автомотоавіатехніки

19-20 серпня в Коломиї (Івано-Франківська область) відбудеться 5-ий фестиваль автомотоавіатехніки «Drive for Life».

Найграндіозніше свято екстриму та музики, винятковий захід, що об’єднає автомобілі, мотоцикли, авіацію, виступи українських та закордонних гуртів, а також згуртує прихильників драйву з усієї країни.

У програмі фестивалю V етап чемпіонату України з авто слалому, stuntriding show, показові заїзди мото-драг, показові та ознайомчі польоти на літаках, freestyle show, автомотопарад містом, бої автомобілів, етап чемпіонату України  автомобільного звуку та тюнінгу, клубний чемпіонат України з раллі-спринту, open-air.

Музичну сцену сформують гурти «O.Torvald», «ТНМК», «Антитіла», «Мотор’ролла», «Бez Обмежень», «Le Basour», «Los Colorados», «Медовий полин», «5 Vymir», «Sweetbeat», «Scarleth» та інші.

«Наша мета – популяризувати автоспорт і малу авіацію, створити щось масштабне й унікальне, показати всім, що і Коломия може проводити великі фестивалі.  Також ми хочемо зародити в місті фестивальну культуру» – Михайло Вовк, директор фестивалю.

Квитки на фестиваль доступні на сайті concert.ua, а також в м. Коломия (паб «Кружало», паб «Underground», цифрова друкарня «Файно-друк») та м. Івано-Франківськ (СТО «No Limit»).

comments powered by HyperComments