У Буську відзначили другу річницю Дня Національної поліції України

Роман Матвіюк  |  П'ятниця, 4 серпня 2017, 14:27
Другу річницю від дня створення Національної поліції України сьогодні відзначили і працівники Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області.
У Буську відзначили другу річницю Дня Національної поліції України

Адже саме два роки тому Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про Національну поліцію» та встановив нове для країни свято – День Національної поліції України, яке щорічно відзначається 4 серпня.

З нагоди свята в малому залі районного відділу поліції відбулися урочистості, на які завітали представники влади району, працівники Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області, ветеранська організація, журналісти.

Вітання з приводу відзначення професійного свята – Дня Національної поліції України звучали на адресу правоохоронців від начальника Буського відділення поліції підполковника поліції Олександра Марушкевича, голови райдержадміністрації Петра Мороза, голови районної ради Богдана Глови, голови ветеранської спілки.

Зі словами вітання до своїх підлеглих звернувся начальник Буського відділення поліції підполковник поліції Олександр Марушкевич, який подякував служителям закону за самовіддану працю та побажав, щоб  удача та професійні успіхи завжди були постійними супутниками в їхньому житті.

У своєму виступі голова районної державної адміністрації Петро Мороз наголосив, що саме реформа Національної поліції України – це комплексний проект національного масштабу, в якому вперше поєднались тверда політична воля, нова професійна команда, нове законодавство, повноцінна підтримка міжнародних партнерів і рішуче прагнення населення до реальних змін. Він наголосив, що з початком реформи громадяни стали більше довіряти людям у формі.

Звертаючись зі словами вітань до охоронців правопорядку голова Буської районної ради Богдан Глова подякував поліцейським за співпрацю, мир і спокій співвітчизників, їхні життя, здоров’я та майно, за постійний захист інтересів держави і суспільства. А ще нагадав присутнім, що саме в часи Революції на Майдані працівники Буського відділення поліції не стояли осторонь і всілякими зусиллями допомагали нашим землякам на Майдані.

Тож, найкращим працівникам поліції  з нагоди свята було вручено грамоти та подяки від Буської райдержадміністрації та Буської районної ради. 

Почесні грамоти та подяки отримали Борис Брига,  Назар Конс, Володимир Туцький, Ігор Ярина, Роман Лельох, Андрій Дуткевич, Іван Шкраба, Марія Цюпка, Іван Дмитраш, Володимир Присяжнюк, Христина Кость та Сергій Горин. 

 І наостанок зацитуємо слова голови Буської РДА Петра Мороза, який звернувся до поліцейських: «Кожен з вас свідомо обрав цю не легку, але таку почесну професію, а разом з тим обрали і долю. Адже більшу частину часу ви проводите на роботі. Ви присягли на вірність українському народові, тож виконуйте свій обов’язок з честю, до кінця залишаючись вірними обов’язку і словам Присяги. Бажаю здоров’я, успіхів у роботі, достатку та миру вашим сім’ям, нехай кожного з вас оберігає Янгол-охоронець».

Більше новин про Західну Україну читайте на "Справжня Варта".

 

comments powered by HyperComments