Відремонтована площа Митна перетворилась на пляж посеред центру Львова (ФОТО)

Юлія Субота  |  Вівторок, 1 серпня 2017, 20:37
У спекотні дні у серці старовинного міста діє безкоштовний "пляж" просто неба.
Відремонтована площа Митна перетворилась на пляж посеред центру Львова (ФОТО)

Не минуло й трьох місяців від дня завершення ремонту на одній із центральних площ Львова - Митній, як львів`яни перетворили новий затишний та ошатний куточок міста на пляж просто неба.

Від ранку до ночі діти різного віку, а подекуди і дорослі люди, не цураються роздягтись до спідньої білизни (діти інколи й без неї) й віддаються водній стихії сповна. Усі ті, хто бажають насолодитись древньою панорамою на місто, відпочити неподалік фонтана на лавках чи просто дочекатись транспорту, тепер споглядають на гучні забави голих чи напівголих дітей та дорослих. 

Самі матусі й татусі у такій поведінці своїх дітей проблеми не вбачають та вороже реагують на запитання щодо доцільності "голих" водних процедур посеред центру міста. 

Інші мешканці у своїх думках розділились: одним гучні купання  з мінімумом одягу на тілах ніяк не заважають, у других це викликає дискомфорт, а третім й взагалі байдуже. 

Поки журналісти "Справжньої Варти" робили цей матеріал, від фонтана віддалялась компанія з шести повністю мокрих ромок, які також вирішили освіжитись у спекотний полудень. 

Більше новин про Західну Україну читайте на "Справжня Варта".

comments powered by HyperComments