Турківщина запрошує на шості всесвітні бойківські фестини

Вівторок, 25 липня 2017, 12:59
Основні заходи проходитимуть у м. Турка та на території «Співочого поля» у с. Явора
Турківщина запрошує на шості всесвітні бойківські фестини

2-6 серпня на Львівщині відбудуться Шості Всесвітні Бойківські фестини. Основні заходи проходитимуть у м. Турка та на території «Співочого поля» у с. Явора.

Про це йшлося під час засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Бойківських фестин.

Як розповіли організатори, різноманітні заходи відбуватимуться на 55 локаціях у Турківському, Старосамбірському та Самбірському районах. До участі залучені колективи майже з усіх районів області, а також з інших областей України та з-за кордону. Отож, у програмі фестин передбачені  цікаві мистецькі заходи, круглі столи, конференції, спортивні змагання, туристичні походи, виставки образотворчого та ужиткового мистецтва, конкурси, концерти, зустрічі та частування.

«Бойківські фестини – це хороша нагода вкотре продемонструвати мистецтво та таланти нашого краю. Також ознайомитися з культурою інших народів. Це чудова нагода для промоції Львівщини та ознайомлення з традиціями Бойківщини», - зазначив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

До слова, в цьому році виповнюється 25 років від проведення з ініціативи Турківського районного товариства «Бойківщина» Перших Всесвітніх Бойківських фестин, які відбулися в 1992 році. За час проведення цих Міжнародних заходів на Львівщині побували і взяли участь понад 900 тисяч осіб, як з України, так і з діаспори.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА наголошує, що фестини пройдуть на належному організаційному рівні.

comments powered by HyperComments