Знайшли ще одне місце несанкціонованого скиду сміття. Скеровано правоохоронців
Субота, 22 липня 2017, 12:18
21 липня Львівскою облдержадміністрацією було виявлено ще одне місце протизаконного звалу львівського сміття. Знайшли ТПВ в с.Старий Яричів, що в Кам’янко-Бузькому районі.
Про це повідомляє Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства.
![Знайшли ще одне місце несанкціонованого скиду сміття. Скеровано правоохоронців](https://varta.com.ua/content/documents/11404/1140379/thumb-item-523x340-5bbb.jpg)
Львівська ОДА, одразу після виявлення, скерувала на місце звалу правоохоронні органи.
Варто зазначити, що департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації, котрий відповідає за вивезення сміття, ще раніше передав правоохоронцям всі знаки машин, котрі перевозять ТПВ. Це було зроблено, аби запобігти подібному несанкціонованому викиду сміття, що у Львівській області, що за її межами.
Після того, як буде встановлено, який саме перевізник вчинив несанкціонований скид, правоохоронцями та адміністрацією буде вирішено розірвати з ним угоду.
Нагадаємо, Садовий пообіцяв забрати сміттєпресувальну станцію з Рясного
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments