Львівський депутат пояснив, чому не голосував за звіт Садового

Олег Довганик  |  Четвер, 20 липня 2017, 22:40
Управління комунальної власності, яке допустило чи навіть посприяло розкраданню комунального майна на сотні мільйонів
Львівський депутат пояснив, чому не голосував за звіт Садового

Сьогодні наша фракція одностайно не проголосувала за ухвалу про звіт виконавчих органів влади. І на то є кілька причин. Про це у "Фейсбуці" пише депутат Львівської міськради Валерій Веремчук.

"Перше, у своїй суті правильна ідея була знівельована, обраним для цього часом і ситуацією. На моє переконання, мер Львова – як самодостатній керівник великого міста, як господарник, якого «не зламати блокадами» – мав би розповідати про свою роботу чи про роботу своїх підлеглих при повній сесійній залі, у максимальній присутності депутатів, журналістів і представників громадськості. Натомість для важливого звіту мер обрав засідання сесії, яке внесли позапланово у календар лише два тижні тому", - написав Веремчук.

"Сьогодні звернув на це увагу і закликав перенести звіт на вересень, коли повноцінно стартує сесійний сезон. На жаль, підтримки у цьому не отримав, а пан Садовий попросив не «позбавляти його такого права та не чинити на нього тиск». Урешті почули твір на тему: «Найскладніший рік у житті Андрія Івановича», але… якби не Грибовичі та сміття, то у Львові все близько до прекрасного – лавочки, фонтани, дворики, трамвай на Сихів і так далі. Так, у місті багато позитивних змін, але за це в першу чергу треба подякувати платникам податків, які наповнюють бюджет міста для реалізації різних проектів", - відзначає Веремчук.

Він також додає, що звіт мав би виглядати дещо інакше.

"При всіх візуальних красотах Львова, констатуємо, що далеко не всі управління впоралися зі своїми обов’язками. Це управління комунальної власності, яке допустило чи навіть посприяло розкраданню комунального майна на сотні мільйонів. Це чиновники, через яких місто втратило 300 млн на вивозі сміття за рік… Хоча, як бачимо сьогодні, проблему можна вирішувати значно меншим коштом, розпочавши співпрацю з областю. Отож для нас було принципово, аби в ухвалі про звіт окремими пунктами було визнано роботу цих управлінь незадовільною. Натомість міський голова почав шантаж – не проголосуєте за звіт, то як будете дивитися в очі тим чиновникам, які працюють сумлінно. Але я переконаний, що із цими працівниками у нас проблем не буде, але голосувати пакетом, куди пропихають тих, хто завалив свою роботу… Вибачте, це не до нашої фракції!", - підсумував депутат.

Нагадаємо, депутати Львівської міськради не прийняли звіт про роботу виконавчих органів міської ради.

comments powered by HyperComments