Між громадською радою та керівниками департаментів має бути синхронна співпраця, - Синютка

Максим Бурич  |  Понеділок, 17 липня 2017, 20:24
Головні засади та подальшу діяльність між Громадською радою та керівниками департаметів обговорили у стінах Львівської ОДА
Між громадською радою та керівниками департаментів має бути синхронна співпраця, - Синютка

Голова ЛОДА Олег Синютка наголосив на важливості тісної співпраці та синхронних дій до покращення всіх сфер життя в місті та області. Зокрема, Олег Синютка наголосив на ряді проблем, з якими Громадська рада та департаменти вже зараз будуть стикатись.

«Тільки спільними діями громадськості та департаментів ми зможемо якомога швидше вирішити проблеми, які наразі існують в області», - зазначив Олег Синютка.

Представники Громадської ради та керівники департаментів наголосили на проблемі з ремонтом доріг в області. Зокрема це стосується браку підрядних організацій, які можуть виконати об’єми ремонтних робіт, які наразі потребує Львівська область.

За словами голови ОДА Олега Синютки, наразі більшість ремонтних робіт по області проводить підрядна фірма «Онур» та «Автомагістраль. Через їх можливість працювати в борг, фактично вони стають монополістами на Львівщині.

«Сьогодні ці підрядники зробили на близько 500 млн грн робіт під майбутні платежі. Ми розуміємо, що перевиконання від митниці буде надходити до кінця року, але в листопаді та грудні не пасувало б ремонтувати дороги. На жаль, інших компаній, які мають обігові кошти та можуть інвестувати у ремонт доріг у нас немає», - зазначив Синютка.

Також голова ЛОДА додав, що ціни на ремонт доріг є найнижчими в Україні, а всі проблемні моменти, які були минулого року, Львівщині вдається вирішувати за рахунок гарантійних зобов’язань.

Між тим, під час засідання Громадської ради та керівників департаментів ЛОДА було зазначена інша, не менш важлива проблема, яка не так давно з’явилась. Представники  Громадської ради зауважили на важливості проведення громадських слуханнь щодо незаконного будівництва, яке наразі існує в області.

Представники профільної комісії ГР при ЛОДА вислухали пропозиції від присутніх, та попросили запровадити громадські слухання. Голова ЛОДА Олег Синютка зазначив, що таке рішення буде впроваджене, а від адміністрації слуханнями буде керувати заступник голови ОДА Ірина Гримак.

Нагадаємо, сьогодні голова Львівської ОДА офіційно представив представив нового голову громадської ради при Львівській ОДА Андрія Болюбаша.

22 травня за результатами голосування було обрано нового голову громадської ради при Львівській ОДА. Ним став представник ГО «Розвиток громади» Андрій Болюбаш. Прошу усіх любити і шанувати пана Андрія і запрошую усіх до співпраці», - сказав Синютка.

Він також наголосив, що у жодному випадку не буде втручатись у обрання голів постійних комісій громадської ради.

«Це моя принципова позиція. Після того, як будуть обрані комісії, тоді ми уже проведемо нараду з керівниками профільних департаментів обласної державної адміністрації», - сказав голова ОДА.

Раніше ми детально писали про те, як Андрія Болюбаша обирали головою громадської ради при Львівській ОДА.

comments powered by HyperComments